53 ја следат оваа компанија


- 88%

USB Type C Кабел

80 ден.

10 ден.

Шифра:

800000000015

Опис

Карактеристики на производ

  • USB кабел со Type C приклучок
  • Бела боја
  • Компатибилен со таблети и смартфони коишто имаат USB C конектор
  • Должина: 115cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.