53 ја следат оваа компанија


- 50%

Акција на USB Type C кабел 1500mm

299 ден.

149 ден.

Шифра:

800000000012

Опис

Карактеристики на производ

  • USB кабел со Type C приклучок
  • Должина: 1500mm
  • Компатибилен со Android и iOS 10 уреди
  • Пренос на податоци со голема брзина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.