46 ја следат оваа компанија


Wire Box организер за кабли

200 ден.

159 ден.

Шифра:

300000000844
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ:

 • Одличен за проблемот со заплеткани кабли
 • Стилски дизајн
 • 3 дупки за кабли од предната страна
 • Не го блокира сигналот
 • Димензии: 24.1 x 14.2 x 10.6 cm
 • Материјал: Пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.