53 ја следат оваа компанија


- 50%

Закачалка за на врата

60 ден.

30 ден.

Шифра:

300000000783

Опис

Детални карактеристики на производот:

  • Закачалка за на врата
  • Материјали: метал, пластика и ткаенина
  • Боја: црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.