Голема Новогодишна Акција во OFFICE SHOES & SKECHERS (City mall и ГТЦ)! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на машки, женски и детски обувки од брендовите Gant, Lacoste, Tommy Hilfiger, Polo, Timberland, Skechers, CAT, Vans, Kitten

Цена

99 ден.

Купени: 832

 • Skechers (Skopje City Mall)

  Одведи ме таму

  070 372 354

 • Office Shoes (ГТЦ)

  Одведи ме таму

  078 243 106

 • Office Shoes (Skopje City Mall)

  Одведи ме таму

  02 306 2007, 078 243 104

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • До 50% попуст во Office Shoes & Sketchers: над 150 одбрани модели од премиум брендови на машки, женски и детски обувки 
 • До 70% попуст во Office Shoes ГТЦ: дополнителен 10% попуст од редовните цени на обувките кои се веќе намалени

Ова се само дел од брендовите на обувки: Gant, Lacoste, Tommy Hilfiger, Polo, Timberland, Skechers, CAT, Vans, Kitten, Hogl и многу други

*Сите обувки за кои важи попустот се означени со Grouper таг во продавниците на Office Shoes и Skechers

*Попустите се 20%, 30%, 40% и 50% попуст во зависност од моделите

*Секоја недела ќе има надополнување на нови модели кои ќе бидат вклучени во промоцијата, побрзајте и најдете го вашиот број. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.12.2018 до 31.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на SKECHERS и OFFICE SHOES
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на SKECHERS и OFFICE SHOES!
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

OFFICE SHOES

OFFICE SHOES е меѓународен, специјализиран ланец на продавници со обувки од повеќе брендови, со навистина препознатлив имиџ кој е изграден со високо квалитетна роба и совршена услуга во својата работа.

Денес OFFICE SHOES има повеќе од 120 малопродажни објекти во 13 држави низ Европа со тенденција за уште поголем раст.

Главна дејност на OFFICE SHOES е продажба на обувки од светски реномирани брендови врз добро изградена малопродажна и големопродажна мрежа. Во нашите малопродажни продавници на располагање ги имате реномираните светски брендови: Gant, Tommy Hilfiger, Timberland, Polo Ralph Lauren, CAT, Skechers, Lacoste, Vans, Kitten, Hogl, Converse, Kickers, Hunter, Rider, Cartago, Ipanema, Napapijri и многу други.

Продажните објекти на OFFICE SHOES се наоѓаат на најдобрите локации во југо-источна Европа, а со тоа овозможуваме лесен пристап до високо квалитетни обувки дизајнирани по најновите модни трендови со многу достапни цени и со тоа право можеме да кажеме дека OFFICE SHOES е лидер во трговијата со обувки.

SKECHERS

Нашата приказна започна во крајбрежна куќа во Калифорнија, каде SKECHERS се родиjа како работнички чизми и станаа икона на гранџ ерата. Речиси 25 години подоцна, еволуиравме во водечка компанија за обувки со машки, женски и детски модели ширум светот.

Остануваме цврсто вкоренети во Менхетен Бич, само неколку улички подолу од каде што започна сè. Поддршката на нашиот бренд му ја дава група славни личности меѓу кои се Меган Трејнор, Кели Брук и Брук Бурк-Шарве. На списокот, исто така, се наоѓаат легендарни спортисти како Шугар Реј Леонард и Хоуви Лонг, елитните тркачи Меб Кефлезиги и Кара Гаучер, како и професионалните голфери Мет Кучар, Брук Хендерсон, Белен Мозо, Колин Монтгомери и Били Андраде.

Следете ги нашите новости и споделете ги вашите SKECHERS доживувања!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.