Најголема акција во XIAOMI! Купон од 99 ден. или 299 ден. со кој добивате до 57% попуст на дел од производите од Xiaomi

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 168

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 332 233

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Купон за попуст на сметка до 2999 ден. 99 ден.
Купон за попуст на сметка над 3000 ден. 299 ден.

Купон по избор со кој добивате до 57% попуст на дел од производите од Xiaomi:

 • 34% попуст на Xiaomi Buds 3 T Pro White - Бежични Bluetooth слушалки
  Редовна цена: 8090 ден.
  Цена со Grouper купон: 5319 ден.
 • 34% попуст на Xiaomi Buds 3 T Pro Black - Бежични Bluetooth слушалки
  Редовна цена: 8090 ден.
  Цена со
  Grouper купон: 5319 ден.
 • 33% попуст на Xiaomi Buds 3 White - Бежични Bluetooth слушалки
  Редовна цена: 5550 ден.
  Цена со Grouper купон: 3691 ден.
 • 33% попуст на Xiaomi Buds 3 Black - Бежични Bluetooth слушалки
  Редовна цена: 5550 ден.
  Цена со Grouper купон: 3691 ден.
 • 11% попуст на Mi Router AX9000 EU - Рутер
  Редовна цена: 16780 ден.
  Цена со Grouper купон: 14965 ден.
 • 33% попуст на Mi 5 - Blade Electric Shaver - Електрична машинка за бричење 
  Редовна цена: 5490 ден.
  Цена со Grouper купон: 3695 ден.
 • 57% попуст на XIAOMI MI LED 1S LAMBA - Бела ламба
  Редовна цена: 3550 ден.
  Цена со Grouper купон: 1529 ден.
 • 38% попуст на Mi Body Composition Scale 2 - Вага за мерење на килажа, масти и мускулна маса
  Редовна цена: 1790 ден.
  Цена со Grouper купон: 1114 ден.
 • 14% попуст на Mi True Wireless Earphones 2 Pro - Бежични Bluetooth слушалки
  Редовна цена: 4499 ден.
  Цена со Grouper купон: 3876 ден.
 • 16% попуст на Xiaomi Watch (часовник) S1 Active GL White - Бел паметен часовник
  Редовна цена: 9990 ден.
  Цена со Grouper купон: 8427 ден.
 • 33% попуст на Redmi Watch (часовник) 2 Lite GL Blue - Син паметен часовник
  Редовна цена: 3990 ден.
  Цена со Grouper купон: 2688 ден.
 • 16% попуст на Xiaomi Watch (часовник) S1 Active GL Blue - Син паметен часовник
  Редовна цена: 9990 ден.
  Цена со Grouper купон: 8427 ден.

*Попустот со Grouper купон се добива само на производите кои се наведени во делот Добивате и кои се вклучени во галеријата на самата понуда

*Подетално за производите може да погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2023 до 14.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Xiaomi во ГТЦ Приземје (ул. Кеј 13-TI Ноември I Бр.3/ДЕ 261A-Зграда 7) 
 • Попустот со Grouper купон се добива само на производите кои се наведени во делот Добивате и кои се вклучени во галеријата на самата понуда
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Xiaomi Buds 3 T Pro White - Бежични Bluetooth слушалки
Xiaomi Buds 3 T Pro Black -  Бежични Bluetooth слушалки

Карактеристики:

 • Поништување на шум: 40 Db
 • Растојание до: 10m
 • Времетраење на батерија на слушалки: 6 часа
 • Времетраење на батерија на кутија: 24 часа
 • Поврзување: Bluetooth 5.2
 • Приклучок за полнење: Type- C
 • Функции: Kомпатибилност со полначи сертифицирани со QI, автоматско вклучување и спарување, транспарентен режим контрола на допир
 • Микрофон: ДА
 • Отпорност: ДА IP55
Xiaomi Buds 3 White -  Бежични Bluetooth слушалки
Xiaomi Buds 3 Black -  Бежични Bluetooth слушалки
Карактеристики:
 • Поништување на шум: 40 Db
 • Растојание до: 10m
 • Времетраење на батерија на слушалки: 7 часа
 • Времетраење на батерија на кутија: 32 часа
 • Поврзување: Bluetooth 5.2
 • Приклучок за полнење: Type- C
 • Функции: Kомпатибилност со полначи сертифицирани со QI, автоматско вклучување и спарување, транспарентен режим контрола на допир
 • Микрофон: ДА
 • Отпорност: ДА IP55
Xiaomi Buds 3 се опремени со 3 микрофони за беспрекорни и јасни повици дури и на бучни места. Доаѓа со три ANC режими за да уживате во музика во секое време.
Поддржуваат подобрување на гласот, така што гласовните фреквенции се јасни, што го олеснува разговорот дури и во бучни средини
 
Mi Router AX9000 EU - Рутер
Карактеристики:
 • Модел: 2.2GHz Quad-Core CPU, 1.7GHz Dual-Core NPU
 • Рам: 1 GB
 • WiFi: 2.4G Wi-Fi 5GHz-1 Wi-Fi 5GHz-2 Wi-Fi
 • Приклучоци: 1*2.5 Gbps WAN/LAN Port 1*Gigabit WAN/LAN Port 3*Gigabit LAN Ports 1*USB-A 3.0 Port
 • Oперативен систем: MiWiFi ROM, заснован на OpenWRT
 • Антени: 12

Максимална брзина на бежичен пренос: 5 GHz-1: 4804 Mbps (802.11ax, 4*4 @160MHz) 5 GHz-2: 2402 Mbps (802.11ax, 4*4 @80MHz) 2.4 GHz: 1148 Mbps (802.11ax, 4*4 @40MHz)
Сигурност на бежичен пренос: WPA-PSK WPA2-PS WPA3-SAE

    • 4K QAM
    • 160MHz пропусен 
    • Процесор:  2.2GHz Quad-Core CPU, 1.7GHz Dual-Core NPU
 
Mi 5 - Blade Electric Shaver - Електрична машинка за бричење 
Карактеристики
 • Моќност: 10W
 • Напон: 3.7 V
 • Време на работење: до еден и пол час
 • Време на полнење: два часа
 • Функција: повеќесмерна глава со пет оштрици
 • Приклучоци: USB type C
 • IP-rating (водоотпорност): IPX7
 • Боја: Црна
 • Димензии: 57x62.5x46мм
Сигурноста и свежината преку денот започнува со малите детали наутро. Мотор со линеарна магнетска суспензија кој носи константна сила на омнидирекционалната пливачка глава за бричење. Овие врвни функционалности даваат повеќе контрола за почисто и полесно бричење
 
XIAOMI MI LED 1S LAMBA - Бела ламба
Карактеристики:
 • Боја:Бела
 • Опсег на осветлување:1%-100%
 • Опсег на боја:2600K-5000K
 • Luminous flux:2600K-5000K
 • Индекс на рендерирање боја:520lm2600K-5000K
 • Волтажа:220-240 V–50/60Hz 0.45 A
 • Моќност:9 W
 • Просечен век на траење:25 000 часа
 • Компатибилност:Android 4.4 или iOS 9.0 и нагоре
 • Безжично поврзување:Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Mi Body Composition Scale 2 - Вага за мерење на килажа, масти и мускулна маса
Карактеристики:

 • Компатибилност: Android 4.4, iOS 9 +
 • Тип: LED
 • Bluetooth: 5.0
 • Димензии: 300мм x 300мм x 25мм
 • Тежина: 1.7 кг
 • Опсег на мерење: 100гр. - 150кг.
 • Материјал: калено стакло, ABS
 • Бoja: бела
 • Напојување: 4xAAA батерии ( не се вклучени во пакувањето)
 • Помни информации на 16 профили
Мери: мускулна маса, маснотии ( според висина и тежина- BMI ) , телесна маса, килажа, маснотии (body fat), вода во телото, базичен метаболизам, висцеларни масти. Ги меморира вашите резултати и прогрес.

Mi True Wireless Earphones 2 Pro - Бежични Bluetooth слушалки
Карактеристики:

 • Поништување на шум: 35 Db
 • Растојание до: 10m
 • Времетраење на батерија на слушалки: 6 часа
 • Времетраење на батерија на кутија: 30 часа
 • Поврзување: Bluetooth 5.0
 • Приклучок за полнење: Type- C
 • Функции: Kомпатибилност со полначи сертифицирани со QI, автоматско вклучување и спарување, транспарентен режим контрола на допир
 • Микрофон: ДА

Xiaomi Watch S1 Active GL White - Бел паметен часовник
Карактеристики:

 • Екран: 1.43“, amoled
 • Резолуција: 466 х 466; 326
 • Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2
 • Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
 • NFC: Да
 • Батерија: 470 mAh
 • Траење на батерија: до 12 дена со вообичаена употреба
 • Димензија: 46.5 x 47,3 x 11 mm
 • Tежина: 36 гр.
 • Спорт: 110+ професионални спортски активности
 • Здравје: 24 часовно следење на срцеви отчукувања, следење на квалитетот на сонот и следење на женското здравје, кислород во крвта (сатурација)
 • Други поставки: известување за пораки и повици, можност за телефонски разговор преку часовникот, известување од аппликации, календар, аларм, штоперица, тајмер, контролор за музика, Findmyphone, отклучување на телефон, временска прогноза, поставување цели
 • Водоотпорност: 5АТМ
 • Поддржува Android 6.0+ или iOS 10.0+
 • Bluetooth 5.2

Redmi Watch 2 Lite GL (Blue) - Син паметен часовник
Карактеристики:

 • Екран: 1.55“, square & thin-film transistor(TFT)
 • Резолуција: 320 x 360
 • Сензори: Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
 • Батерија: 262 mAh
 • Траење на батерија: до 10 дена
 • Спорт: 110+ професионални спортски активности 
 • Здравје: 24 часовно следење на срцеви отчукувања, следење на квалитетот на сонот и следење на женското здравје, кислород во крвта (сатурација) и мери ниво на стрес.
 • Други поставки: известување за пораки и повици, известување од аппликации, календар, аларм, штоперица, тајмер, контролор за музика, временска прогноза, поставување цели.
 • Димензии:41.2mm x 35.3mm x 10.7mm
 • Тежина: 35g
 • Водоотпорност: 5 АТM
 • Поддржува Android 6.0 + или iOS 10.0 +
 • Bluetooth: 5.0 

Xiaomi Watch S1 Active GL Blue - Син паметен часовник
Карактеристики: 

 • Екран: 1.43“, amoled
 • Резолуција: 466 х 466; 326
 • Сензори: Accelerometer, gyro, compass, barometer, heart rate, SpO2
 • Сателитско позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
 • NFC: Да
 • Батерија: 470 mAh
 • Траење на батерија: до 12 дена со вообичаена употреба
 • Димензија: 46.5 x 47,3 x 11 mm
 • Tежина: 36 гр.
 • Спорт: 110+ професионални спортски активности
 • Здравје: 24 часовно следење на срцеви отчукувања, следење на квалитетот на сонот и следење на женското здравје, кислород во крвта (сатурација)
 • Други поставки: известување за пораки и повици, можност за телефонски разговор преку часовникот, известување од аппликации, календар, аларм, штоперица, тајмер, контролор за музика, Findmyphone, отклучување на телефон, временска прогноза, поставување цели
 • Водоотпорност: 5АТМ
 • Поддржува Android 6.0+ или iOS 10.0+
 • Bluetooth 5.2
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.