ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: ARTHURS! Искористете ја најголемата акција! Купон од 79 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на целиот асортиман на производи од брендовите CONVERSE, VANS, DR. MARTENS, LOMМER, BUFFALO, SKANDIA, PALLADIUM

Цена

79 ден.

Купени: 2852

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • ГТЦ (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3120 149

 • East Gate Mall (локал К1.44)

  Одведи ме таму

  02 3110 130

Добивате

Купон од 79 денари со кој добивате до 30% на веќе намалените производи до 50% од следните брендови:

 • CONVERSE (20% на сите производи од класичната колекција и 30% на сите производи од сезонска колекција на веќе намалените производи до 50%)
 • VANS (20% на сите производи од класичната колекција и 30% на сите производи од сезонска колекција на веќе намалените производи до 30%)
 • DR.MARTENS (20% дополнителен попуст на веќе намалените производи до 20%)
 • BUFFALO (30% дополнителен попуст на веќе намалените производи до 30%)
 • LOMER, COPPERMINER, PALLADIUM, SKANDIA (30% дополнителен попуст на веќе намалените производи до 20%)
 • KAPPA (30% дополнителен попуст на веќе намалените производи до 50%)

*Kупонот важи за попуст за во физичките продавници на Arthurs.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2023 до 05.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Купонот не важи за онлајн нарачки
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите

Опис

12 ГОДИНИ GROUPER: Специјална златна зделка за вас со ARTHURS

⭐ Над 23 000 купени купони!

⭐ Прв избор на обувки за сите генерации

⭐ Брендови со докажан квалитет од 1908 година

⭐ Најпопуларните старки и обувки во светот!

Arthur’s

Компанија која скоро три децении е присутна на македонскиот пазар. Ексклузивни дистрибутери на брендовите Converse и Dr. Martens како и увозник на брендовите Puma, Vans, Hummel, Carrera, Coperrminer и Lomer. Со пет малопродажни објекти во Скопје како и големопродажна мрежа низ целата држава. Компанија која ги прати сите светски трендови и е целосно посветена на задоволството на своите потрошувачи.

Converse – Американска компанија, основана 1908 која првенствено произведува патики за кошарка како и ‘Lifestyle’ обувки и текстил.  Од 2003 год. е под сопственост на Nike Inc. Препознатливи по ѕвездата ‘Insignia’ како и ‘All Star’ гумениот ѓон и најпознатите патики во историјата Старки.

Vans – Американски произведувач на ‘скејт’ патики како и дополнителна опрема и текстил кои се својствени за екстремните спортови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.