48% попуст на уметничка слика акварел на хартија во модел по избор во вредност од 2500 ден. по цена од 1300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2500 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1200 ден.

Преостанато време

 • Klenoec, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 444 757

Добивате

Уметничка слика акварел на хартија во модел по избор

*Димензии: 24 x 31,5cm.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2018 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производот се врши во време и локација по договор на 075 444 757

Опис

Пасија, фантазија, енергија изразена на хартија. Уметност на хартија за сечиј вкус!

Збогатете го својот дом или пак подарете и израдувајте некого!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.