13% попуст на Alcatel Pixi 4 4" 4034D мобилен телефон + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4000 ден. по цена од 3499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

13% попуст на Alcatel Pixi 4 4" 4034D мобилен телефон + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4000 ден. по цена од 3499 ден.

Цена

3,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,000 ден.

Попуст

13%

Заштеда

501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Alcatel Pixi 4 4" 4034D мобилен телефон (44422)


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

Alcatel Pixi 4 4`` 4034D
• 3G
• 4.0 inches (~58.3% screen-to-body ratio)
• Resolution: 480 x 800 pixels
• Chipset: Mediatek MT6580M
• CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
• GPU: Mali-400MP2
• Internal Memory: 4GB
• RAM: 512MB
• Primary Camera: 2MP with SW 3MP + Flash
• Video 1080p@30fps
• Secondary Camera: VGA with SW 1.3MP + Flash
• WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
• Wi-Fi Direct
• Hotspot
• Bluetooth: v4.0
• A2DP
• GPS
• Radio
• Accelerometer
• OS: Android OS v6.0 (Marshmallow)
• Micro-SIM
• Battery: Removable Li-Ion 1500 mAh
• Димензии: 121.3 x 64.4 x 9.7 mm

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ