До 51% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Алексејов Физикална

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

 • Масажа по избор:

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб,раце и рамена 500 ден. 339 ден.
Медицинска масажа на цело тело 800 ден. 449 ден.
Релакс масажа на цело тело 800 ден. 390 ден.

* Времетраење на масажите е

 • Медицинска масажа на грб, раце и рамена 30мин.
 • Медицинска масажа на цело тело 40 мин.
 • Релакс масажа на цело тело 40 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Mastercard Бонус по повод Светскиот ден на Здравјето: Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 10% cashback во твојата Grouper торбичка!

Опис

РЕЛАКС МАСАЖА

Оваа масажа е комбинација од неколку медицински техники, кои благопријатно влијаат на телото при што се опуштаат и реаксираат мускулите и мозокот.

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

Медицинската масажа е позитивен, фасцинантен и идеален начин за ревитализација на целото тело.Ја изведува стручно едуцирано лице – физиотерапевт, со одлично познавање на анатомијата на мускулоскелетниот систем, циркулаторниот, лимфниот и нервниот систем. При тоа се користат различни техники на масажа кои се класифицираат на нежни, средни и силни.

Други услуги што ги нуди Алексејов Физикална:

Термо масажа
Кинезитерпија
Шиацу масажа (столица + стапала)
Вулкански камења
Рачна масажа
Ултра звук

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.