До 50% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Алексејов Физикална

РАСПРОДАДЕНО

До 50% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Алексејов Физикална

Цена

290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени : 49

 • Ул. Пандил Шишков бр. 2-1/11 Скопје

 • 077 695 106

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00h - 20:00h

Добивате

Масажа по избор:

 • Медицинска масажа на грб,раце и рамена, цена: 500 ден. 290 ден.
 • Медицинска масажа на цело тело, цена: 800 ден. 399 ден.
 • Релакс масажа на цело тело, цена: 800 ден. 350 ден.

* Времетраење на масажите е 50мин.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

РЕЛАКС МАСАЖА

Оваа масажа е комбинација од неколку медицински техники, кои благопријатно влијаат на телото при што се опуштаат и реаксираат мускулите и мозокот.

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

Медицинската масажа е позитивен, фасцинантен и идеален начин за ревитализација на целото тело.Ја изведува стручно едуцирано лице – физиотерапевт, со одлично познавање на анатомијата на мускулоскелетниот систем, циркулаторниот, лимфниот и нервниот систем. При тоа се користат различни техники на масажа кои се класифицираат на нежни, средни и силни.

Други услуги што ги нуди Алексејов Физикална:

Термо масажа
Кинезитерпија
Шиацу масажа (столица + стапала)
Вулкански камења
Рачна масажа
Ултра звук

 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ