До 51% попуст на релакс или медицинска масажа по избор во Алексејов Физикална

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени: 16

Добивате

 • Масажа по избор:

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб,раце и рамена 500 ден. 339 ден.
Медицинска масажа на цело тело 800 ден. 449 ден.
Релакс масажа на цело тело 800 ден. 390 ден.
Масажа со талк пудра 800 ден. 449 ден.

* Времетраење на масажите е

 • Медицинска масажа на грб, раце и рамена 30мин.
 • Медицинска масажа на цело тело 40 мин.
 • Релакс масажа на цело тело 40 мин.
 • Масажа со талк пудра 40мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2019 до 15.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

РЕЛАКС МАСАЖА

Оваа масажа е комбинација од неколку медицински техники, кои благопријатно влијаат на телото при што се опуштаат и реаксираат мускулите и мозокот.

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

Медицинската масажа е позитивен, фасцинантен и идеален начин за ревитализација на целото тело.Ја изведува стручно едуцирано лице – физиотерапевт, со одлично познавање на анатомијата на мускулоскелетниот систем, циркулаторниот, лимфниот и нервниот систем. При тоа се користат различни техники на масажа кои се класифицираат на нежни, средни и силни.

Други услуги што ги нуди Алексејов Физикална:

Термо масажа
Кинезитерпија
Шиацу масажа (столица + стапала)
Вулкански камења
Рачна масажа
Ултра звук

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.