До 49% попуст на aлергиски панел по избор: инхалационен, прехрамбен или педијатриски + total IgE од Никоб Медикал

Цена од

2100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4100 ден.

Попуст

49%

Заштеда

2000 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Инхалационен панел со 30 алергени + тотал IgE 4,100 ден. 2,100 ден.
Инхалационен панел со 20 алергени + тотал IgE 3,100 ден. 1,900 ден.
Прехрамбен панел со 20 алергени + тотал IgE 4,100 ден. 2,100 ден.
Прехрамебен панел со 10 алергени + тотал IgE 2,600 ден. 1,900 ден.
Педијатриски панел со 30 алергени + тотал IgE 4,100 ден. 2,100 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.