Викенд во Сандански (Јан - Фев)! 31% попуст на 2 ноќевања за двајца со појадок и вечера + користење на базен и СПА центарот во "Alex Spa Hotel" во вредност од 5270 ден. (85 ЕУР) по цена од 3658 ден. (59 ЕУР)

РАСПРОДАДЕНО

Викенд во Сандански (Јан - Фев)! 31% попуст на 2 ноќевања за двајца со појадок и вечера + користење на базен и СПА центарот во "Alex Spa Hotel" во вредност од 5270 ден. (85 ЕУР) по цена од 3658 ден. (59 ЕУР)

Цена

3,658 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,270 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1,612 ден.

Купени : 2

 • ул. Сандански, Bulgaria (България), 2800

 • +359 898 758 181

 • reservations@alexspahotel.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • 2 ноќевања за двајца со појадок и вечера
 • Бесплатно користење на парна бања и џакузи
 • Бесплатен паркинг и интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За деца до 5 години е бесплатно!
 • За деца над 5 години се доплаќа 12.5 еур по ноќевање со појадок и вечера (доплатата се врши директно во хотелот).
 • За трето возрасно лице над 12 години се доплаќа 15 еур на ден и сместувањето е во апартман за 3 лица (доплатата се врши директно во хотелот).
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон или на e-mail.
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • По 28.02.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Превозот не е вклучен во понудата! 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.

Опис

“Алекс Спа Хотел” се наоѓа во планинскиот дел на градот Сандански, во непосредна близина на градскиот парк и овозможува неверојатен поглед кон Пирин Планина. Неговата централна местоположба е дополнета со гостопримлива атмосфера на вкупно 10 модерно опремени двокреветни соби, 8 големи апартмани и 2 мали апартмани.

За удобност на гостите на располагање хотелот нуди ресторан со капацитет од 60 луѓе, лоби бар, базен и спа центар. Хотелот обезбедува перфектни услови за одличен одмор и релаксација за Вас и Вашето семејство.

Сандански и “Хотел Алекс Спа” ќе направат вашиот одмор да биде целосно пријатен, смирен и релаксиран. Дозволете си да украдете неколку дена од вашето секојдневен и стресен начин на живот и уживајте во благодетите на градот Сандански и хотелот со прекрасен амбиент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ