55% попуст на кул алка Nitro N-Smart Bracelet 1 Health&Sports Tracker + gift box + украсна торбичка од Нитро Компјутери

2000 ден.

980 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

7
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Кул алка за следење на здравјето и активностите. Со неверојатни функционалности и пријатна за вашата рака.

Бидете кул и во тренд. Водете сметка за своето здравје и активност. 

Македонско упатство во кутијата

 • Достапнa боja: црна, сина, црвена 
 • Ултра лесен за Вашата рака

Функционалности:

 • Дигитален часовник
 • Покажувач на ден во неделата и датум
 • Се поврзува со било кој паметен телефон со Android оперативен систем или iPhone IOS преку Bluetooth интерфејс
 • Мерење на пулс на срцето, крвен притисок и процент на кислород во крвта
 • Вграден педометар кој покажува колку сте пешачеле и колку калории сте потрошиле
 • Мониторинг на спиењето, со покажувач колку време сте биле во длабок сон
 • Спортски мерач за бројот на чекори, скокови, склекови и потрошени калории  
 • Аларми за потсетници и за губење на поврзан телефон
 • Следење на повиците
 • Читање на пораки за повиците, SMS и MMS пораки, е-Маил пораки, нотификации од социјалните медиуми facebook, instagram, twitter и слично
 • Други нотификации од телефонот (ограничено на IOS)
 • Пуштање и слушање на музика од телефонот
 • Далечинско сликање со телефонот

Технички карактеристики:

 

 • 1" капацитивен full HD LED екран на допир
 • Звучник 1W
 • Сензори за пулс, крвен притисок и кислород во крвта
 • Батерија: 250 mAh
 • 1 час време на полнење
 • 480 часа во мирување
 • Потребни се Android 4.0 / IOS 8.0 или понови
 • Се користат апликации: YOHO Sports / Fitpro

 

Карактеристики:

 • Состав: челик и силикон
 • Напојување: 5V од USB порта или полнач на приклучок за струја
 • Гаранција: 30 денови

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2020 до 21.03.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2020 до 21.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.