Подарок кој секој го посакува! 50% попуст на алка Peace Heart (charm bracelet) со привезоци од мурано стакло, австриски кристали и посребро со модел по избор + бесплатна достава од Перла дизајн во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Подарок кој секој го посакува! 50% попуст на алка Peace Heart (charm bracelet) со привезоци од мурано стакло, австриски кристали и посребро со модел по избор + бесплатна достава од Перла дизајн во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

 • Центар Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • perladesigning@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Алка (charm bracelet) со привезоци од мурано стакло, австриски кристали и посребро и модел по избор:

 • Димензија - должина: 18 см, 19 см или 20 см по избор
 • Привезоци: Привезоци од мурано стакло, австриски кристали и посребро
 • Боја: Античко сребро со кристали и мурано стакло во бела, зелена или сина боја
 • Спакувано во украсна торбичка

* Изборот на моделите можете да гипогледнете во делот Галерија


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2018 до 30.06.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број
 • Производите во Скопје се доставуваат за 1 ден, за другите градови во Македонија во период од 1 - 2 дена

Опис

Подарок кој секој го посакува! Богато дизајнирана алка со привезоци од мурано стакло, австриски кристали и посребро. Хит во светот, (charm bracelet) алка за која се верува дека носи среќа и успех.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.