Специјална понуда на пијалоци од Gemak! 10% попуст на џин или вино по избор: Sun Goddess, Spumante Prosecco Bianko, Mansalto Castello Di Rapale Rosso, S'Helena Friulano Bianco, Tanqueray Blackcurrant Royal, Gordons's Pink и други

Цена од

603 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

670 ден.

Попуст

10%

Заштеда

67 ден.
 • Мавровка, Boulevard Goce Delchev, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  +389 02 3137 500

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Sun Goddess 670 ден. 603 ден.
Spumante Prosecco Bianko 670 ден. 603 ден.
Spumante Prosecco Rose 670 ден. 603 ден.
Mansalto Castello Di Rapale Rosso 1,100 ден. 990 ден.
Borgo Tesis Pino Grigio Bianco 600 ден. 540 ден.
S'Helena Friulano Bianco 950 ден. 855 ден.
S'Helena Venco Rosso 1,200 ден. 1,080 ден.
Smirnoff Red 0.7L 720 ден. 648 ден.
Tanqueray Blackcurrant Royal 1,400 ден. 1,260 ден.
Gordons's Pink 1L 1,300 ден. 1,170 ден.
Gordons's Pink 0.7L 970 ден. 873 ден.

*Минималната сума за нарачка изнесува 1000 ден.

*Бесплатна испорака во Скопје над 1000 ден. (во рок од 3-3,5 часа по процесирање на нарачката)

*Доставата за сите нарачки надвор од Скопје изнесува 199 ден. (во рок од 2-3 дена по процесирање на нарачката)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2023 до 25.02.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна испорака на сите нивни производи за нарачки над 1000 денари
 • Минимална сума за нарачка изнесува 1000 ден и под таа сума компанијата не врши достава на производите
 • Доставата за сите нарачки надвор од Скопје изнесува 199 ден.
 • Време потребно за достава во Скопје: од 3-3,5 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава надвор од Скопје: од 2-3 работни денови по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел: +389 02 3137 500

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи за нарачки над 1000 денари
 • Минимална сума за нарачка изнесува 1000 ден и под таа сума компанијата не врши достава на производите
 • Доставата за сите нарачки надвор од Скопје изнесува 199 ден.
 • Време потребно за достава во Скопје: од 2 до 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава надвор од Скопје: од 2-3 работни денови по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: +389 02 3137 500
 • Види ја продавницата на "Gemak Trade" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.