Летување во Сончев Брег, Бугарија (Септември)! Промотивна цена на All Inclusive ноќевање во термин по избор + користење на базен во хотел SUN CITY 3*

Цена од

1860 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • кв. Чайка, 8240 Slanchev Bryag, Sunny Beach, Bulgaria

  Одведи ме таму

  0879 413 513

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно All Inclusive ноќевање за едно лице во термин по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање (17.09.-30.09.2023) 1,860 ден. (30 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • All Inclusive ноќевање во термин по избор
 • Користење на надворешен базен,чадор и лежалки
 • Користење на детски базен
 • Тематски вечери 3 пати во неделата
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Домашни миленици не се дозволени во хотелот

Доплати:

 • За дете од 0 до 6.99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло со двајца возрасни
 • За дете од 7 до 13.99 години се доплаќа 5€ за едно ноќевање на дополнително легло со двајца возрасни
 • За дете над 14 години или трето возрасно лице се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање на редовно легло
 • За единечно сместување во период од 01.05. до 06.07. и од 03.09. до 30.09. се доплаќа 50% од редовната цена на купонот
 • За единечно сместување во периот од 07.07. до 02.09. потребно е да купите 2 купони за едно ноќевање
 • За сместување во трокреветна соба потребно е да купите 3 купони за едно ноќевање
 • За паркинг се доплаќа 8€ на ден

Опис

All Inclusive програма: 

 • Појадок(08:00-10:00 ч.)
 • Ручек(12:30-14:00 ч.)
 • Ужина(11:00-17:30 ч.)
 • Вечера(19:00-21:00 ч.)

Бар на базен(10:00-21:00 ч.) безалкохолни и алкохолни пијалоци
Бар на тераса(17:00-23:00 ч.) безалкохолни и алкохолни пијалоци

Хотелот Sun City се наоѓа во мирна област во северозападниот дел на Сончев Брег, 300 метри од плажа и 2 км од центарот. Хотелот нуди приватен двор, изграден како мал парк со прекрасна градина и простор за релаксација,
создаден за пријатен и незаборавен одмор!
Во близина на хотелскиот комплекс има автобуска станица.
Хотелот Sun City располага со двокреветни соби и апартмани.
Собите се опремени со клима уред, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.
Хотелот располага со 90 двекреветни соби, 10 трокреветни соби, 3 апартмани со една спална соба и 8 апартмани со две спални соби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.