All Inclusive есен во Банско (Октомври-Ноември)! До 62% попуст на All Inclusive ноќевање во двокреветна соба или студио по избор + користење на Wellness пакет и СПА центар во Casa Karina 4*

Цена од

2693 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7068 ден.

Попуст

62%

Заштеда

4375 ден.

Купени: 26

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Понудата е по лице за All Inclusive ноќевање во двокреветна соба или студио по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање во двокреветна соба без тераса 7,068 ден. (114 еур)
2,693 ден. (43 еур)
All Inclusive ноќевање во двокрвеетна соба/студио со тераса 7,068 ден. (114 еур)
2,820 ден. (45 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање на база на All Inclusive
 • Користење на Wellness пакет + СПА центар (внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања)
 • Фитнес + детско катче
 • Бесплатен интернет
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Повеќе за All Inclusive програмата прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2022 до 30.11.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0884/519 400 или [email protected] (понеделник до сабота од 10-18 часот)
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Храната и пијалоците од All Inclusive програмата важат само за главниот ресторан а не надвор од него
 • All Inclusive програмата не важи за лоби барот и летната градина
 • Оброците за гостите ќе бидат на база на шведска маса или според одредено мени согласно на капацитетот и мерките за заштита и превенција од Covid-19
 • All inclusive програмата започнува со попладневен појадок и завршува со ручек
 • Лицата помлади од 18 години немаат право на алкохолни пијалоци
 • Пријавувањето е после 14:00 часот и одјавувањето е пред 12:00 часот
 • Цените важат за минимално исполнување на главните легла во просториите
 • Во двокреветната соба може да се сместат до 2 возрасни + 2 деца на дополнителни кревети или до 2 возрасни + 1 возрасен на дополнително легло
 • Студиото може да се сместат до 2 возрасни + 1 дете до 3,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со една спална соба може да смести до 2 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со две спални може да смести до 4 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло - 28 € на ден на база All inclusive
 • Возрасен при сместување на дополнително легло -  36 € на ден на база All inclusive
 • Дете на возраст од 6 до 11,99 години сместено на редовно легло -  30 €  на ден на база All inclusive
 • Доплата за единечно сместување -  23 € на ден
 • Доплата за сместување во еднособен или двособен апартман - 8 € на ден по соба 
 • Доплата за сместување во луксузно студио - 15 € на ден по соба 
 • Покриен паркинг со видео надзор со ограничен број места - 5 € за 24 часа
 • Користење на бањарка - 3 € за цел престој (со повратен депозит од 15 €)
 • Детско креветче - 3 €  на ден

Опис

All Inclusive програма

Појадок: 08:00 - 10:00 часот

Пченкарни снегулки, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, колбаси, сланина, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, кајгана, варени јајца, пржени парчиња, мини кроасани, пита со сирење, мафини, џем, мед, путер, овошје според сезоната, леб, кафе, чај, сокови од вендинг машина, минерална вода

Ручек: 12:30 - 14:00 часот

3 вида салати, супа, варено месо и јадења без месо, овошје според сезоната, домашни колачи, леб, бугарски алкохол, точено вино, точено пиво, кафе, чај, сокови од вендинг машина, минерална вода

После ручек: 16.00 - 17.00 часот

Мали слатки и солени закуски, бугарски алкохол, точено вино, точено пиво, кафе, чај, сокови од вендинг машина, минерална вода

Вечера: 19.00 - 21.30 часот

Секоја вечера е со различни готвени интернационални јадења, 3 вида салати, скара, различни видови на месо, мезе и јадења без месо, десерти, овошје, леб, бугарски алкохол, точено вино, точено пиво, кафе, чај , сокови од вендинг машина, минерална вода

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.