Одмор во Банско (01.08-12.08.2023)! 25% попуст на едно, три или пет ноќевања со појадок, ручек и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Winslow Infinity 3*

Цена од

2790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3729 ден.

Попуст

25%

Заштеда

939 ден.

Купени: 2

Добивате

Понудата е по лице за едно три или пет ноќевања со појадок, ручек и вечера во сместување по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање во студио 3,729 ден. (60 еур)
2,790 ден. (45 еур)
All Inclusive ноќевање во еднособен апартман 3,729 ден. (60 еур)
2,790 ден. (45 еур)
All Inclusive ноќевање во двособен апартман 3,729 ден. (60 еур)
2,790 ден. (45 еур)
3 All Inclusive ноќевањa во студио 10,726 ден. (173 еур)
8,060 ден. (130 еур)
3 All Inclusive ноќевањa во еднособен апартман 10,726 ден. (173 еур)
8,060 ден. (130 еур)
3 All Inclusive ноќевањa во двособен апартман 10,726 ден. (173 еур)
8,060 ден. (130 еур)
5 All Inclusive ноќевањa во студио 17,360 ден. (280 еур)
13,082 ден. (211 еур)
5 All Inclusive ноќевањa во еднособен апартман 17,360 ден. (280 еур)
13,082 ден. (211 еур)
5 All Inclusive ноќевањa во двособен апартман 17,360 ден. (280 еур)
13,082 ден. (211 еур)

Понудата е по лице за соодветниот број на ноќевања и во истата е вклучено:

 • Ноќевања со појадок, ручек, попладневна ужина, вечера и пијалоци со максимум редовно сместување на кревети
 • Користење на СПА центар (базен, сауна, парна бања, простор за релаксација)
 • Користење на интернет
 • Туристички данок и ДДВ

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 12.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 0878 198319 (од 09:00 до 18:00 часот) или на email: [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 1 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и 1 дополнителен кревет
 • Oброците се на база на шведска маса или сет мени + пијалоци, но доколку гостите во хотелот се помалку од 20 луѓе храната се служи индивидуално, по мени избрано од хотелот.
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За едно дете до 5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно
 • За две деца од 0 до 5.99 години сместени со две возрасни лица, за првото дете сместувањето е бесплатно а за второто дете на рецепција се доплаќа 13 € на ден 
 • За дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло, на рецепција се доплаќа 23 € на ден
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 32 € на ден
 • За сместување на еден возрасен со едно дете до 11.99 години се купува купон од соодветната опција и се доплаќа 32 € на ден 
 • За единечно сместување (single occupancy) се купува купон од соодветната опција и се доплаќа на рецепција 32 € на ден 
 • Домашни миленици до 6 кг се дозволени и потребна е доплата 8 € на ден.
 • Дополнително на рецепција може да се доплати за: подземен паркинг - 10 € за 24 часа и бањарка 5 €
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 

Опис

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот проект од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

Појадок: 08:00 - 10:00 часот, на шведска маса или сет мени + кафе од машината, чај, сок
пост микс, вода

Ручек: 12:30 – 14:00 часот, шведска маса или сет мени + пијалоци

Попладневен појадок: 16:00 – 17:00 часот, шведска маса или сет мени + кафе од машината,
чај, пост микс сок, вода.

Вечера: 19:00 – 21:00 часот, шведска маса или сет мени + пијалоци

All Inclusive“ вклучува безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол, точено пиво и точено вино само за време на ручек и вечера во ресторанот.

За помалку од 20 лица сместени во истиот период во хотелот, храната се служи индивидуално, по мени избрано од хотелот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.