Летен одмор во Бугарија! (01.08-23.08.2023) До 14% попуст на All Inclusive ноќевања во сместување и термин по избор во South Beach Hotel

Цена од

4340 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4960 ден.

Попуст

13%

Заштеда

620 ден.
 • camping, 8260 Nestinarka, Tsarevo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359878963923

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за All Inclusive ноќевања во сместување и термини по избор:

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање во Double room (01.08-23.08.2023) 4,960 ден. (80 еур)
4,340 ден. (70 еур)
All Inclusive ноќевање во Family room (01.08-23.08.2023) 5,084 ден. (82 еур)
4,464 ден. (72 еур)
All Inclusive ноќевање во 1 Bedroom apartment (01.08-23.08.2023) 5,270 ден. (85 еур)
4,650 ден. (75 еур)
All Inclusive ноќевање во 2 Bedroom apartment (01.08-23.08.2023) 4,960 ден. (80 еур)
4,340 ден. (70 еур)
All Inclusive ноќевање во 3 Bedroom apartment (01.08-23.08.2023) 5,146 ден. (83 еур)
4,526 ден. (73 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Користење на два надворешни базени
 • Користење на отворен базен за спортски, пливачки и анимациски активности
 • Бесплатни лежалки и чадори
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Вечерни и шоу програми од 20:00 до 22:00 часот шест дена во неделата
 • Коктел игри со награди, часови по танц, информативни тури и филмови, бинго игри
 • Анимација за деца шест дена во неделата (10:00-20:00 часот)
 • Вечерни програми за анимација за деца (20:00-22:00 часот)
 • Спортски активности: гимнастика на вода, водена топка, одбојка на вода, одбојка на плажа, пинг-понг, бадминтон, пикадо итн
 • Два детски базени и игралиште
 • Слободен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.06.2023 до 23.08.2023
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот [email protected] со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Максималниот капацитет за сместување во Double room e две возрасни лица и едно дете
 • Максималниот капацитет за сместување во Family room е две возрасни лица и две деца или три возрасни лица
 • Максималниот капацитет за сместување во 1 Bedroom apartment е две возрасни лица и едно дете или три возрасни лица
 • Максималниот капацитет за сместување во 2 Bedroom apartment е две возрасни лица и две деца или три возрасни лица
 • Максималниот капацитет за сместување во 3 Bedroom apartment e четири возрасни лица и две деца или пет возрасни лица и едно дете
 • Ноќевањето по лице во еднособно или двособно сместување се доплаќа 50% од цената 
 • Еден дел од апартманите имаат поглед на море и базен
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца од 0 до 1.99 сместувањето е бесплатно
 • За деца од 2 до 11.99 сместувањето на дополнително легло со двајца возрасни е бесплатно
 • За деца од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет со еден возрасен се доплаќа 50% од цената 
 • Едно возрасно лице со две деца од 2 до 11.99 години плаќа засебно 50% од цената 
 • Возрасно лице за дополнително ноќевање плаќа 20% од цената 
 • Домашни миленици до 5 кг се прифаќаат само на претходно барање до хотелот, и се доплаќа 5 евра од ноќ

Опис

*Сите оброци се служат во главниот ресторан кој се наоѓа во Блок А. Гостите можат да ја користат покриената тераса во овој ресторан како и надворешната тераса на летниот ресторан до големиот базен.

All Inclusive на денот на пристигнување почнувајќи со вечера. Завршува со ручек при поаѓање.
Време на пријавување: после 15:00 часот
Време на одјавување: до 12:00 часот

Појадок:

08:00 - 10:00 часот на шведска маса (разновидност на ладно месо, сирења, јајца, пити, печива, кроасани, житарки, макарони, овошје итн.
Пијалоци за појадок: топли пијалоци од машината за кафе - инстант кафе, млеко со кафе, капучино, топло чоколадо, млеко, чај (билни, црн), вода од диспензерот, сокови од машина

Вечера: 

8:30-20:30 на шведска маса (меѓународна кујна со широк спектар на свежи салати, топли предјадења, вегетаријански јадења, главни јадења од пилешко и свинско месо, скара, риба, придружни јадења, сосови, леб, овошје и десерти)

Пијалоци за вечерата: точено пиво и точено вино (бело и црвено), трпезна вода од диспензерот.

Дополнителни услуги за плаќање:
Еспресо кафе, сладолед
Сите алкохолни, безалкохолни и топли пијалоци (бугарски и увозни) може дополнително да се нарачаат во ресторанот.
Бесплатен летен a la carte ресторан (нуди специјалитети од риба и риба, пици, аламини, салати и сл.).

Паркинг: слободен, незаштитен, ограничен простор
*Паркирајте на улицата пред хотелот, каде што нема сина зона.
Хотелот го задржува правото да ја промени цената на паркирањето во секое време.

**Во зависност од временските услови, некои од капацитетите на хотелот може да не бидат целосно функционални на почетокот и на крајот на сезоната.

За компанијата

Хотелскиот комплекс South Beach со 4 ѕвезди - ова е нашата понуда за вашиот незаборавен одмор. На јужната плажа на Царево - плажата Нестинарка, на вкупна површина од 7000 m², се наоѓа најновиот и прекрасен комплекс South Beach.

За хотелот: главен ресторан со 100 седишта (се наоѓа на приземје на Блок 1), дневен бар, базен, повеќејазичен персонал, надворешен и нечуван паркинг (места се ограничени). Хотелот располага со два ресторани - еден главен ресторан со покриена тераса лоциран во Блок А, еден летен ресторан со надворешна тераса до големиот базен, лоби бар во Блок Ц и бар покрај базен.


За децата: детско мени, детски столчиња, креветче, креветче, игралиште со лулашки и рамки за качување.
Спорт и слободно време. Секојдневно се организираат разни спортски настани и игри. Јавање коњи, велосипедски тури на посебни рути во планините, како и планинарење на планините Странџа и други пешачки патеки, сафари.

Еден дел од апартманите имаат поглед на море и базен. Во секој блок има лифт.Сите оброци се служат во главниот ресторан кој се наоѓа во Блок А. Гостите можат да ја користат покриената тераса во овој ресторан како и надворешната тераса на летниот ресторан до големиот базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.