Зимска релаксација во Банско (Фев-Март)! 49% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центар во "All Seasons Club Resort and Spa 4*" во вредност од 2728 ден. (44 Eur) по цена од 1395 ден. (22.5 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Зимска релаксација во Банско (Фев-Март)! 49% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центар во "All Seasons Club Resort and Spa 4*" во вредност од 2728 ден. (44 Eur) по цена од 1395 ден. (22.5 Eur)

Цена

1,395 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,728 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1,333 ден.

Купени : 478

 • Chetiri Sezona, St Ivan Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 899 351 610

 • info@allseasonsclub.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 19:00 Саб-Нед: 09:00 - 19:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • 1 ноќевање во Студио Лукс
 • Појадок и вечера
 • Бесплатно користење на СПА центарот (внатрешен базен со минерална вода (32C), сауна, парна бања)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен надворешен паркинг со обезбедување
 • Бесплатно користење на подземна гаража
 • 20% попуст на сите масажи, терапии и СПА и козметички третмани (класични, релаксациони и антистрес масажи, акупресура, пилинг на лице и тело, чоколадна, медена и антицелулитна терапија и др.)

*За период од 01 - 09 февруари нема слободни места

 

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 20.03.2017
 • За период од 01 - 09 февруари нема слободни места
 • Едно лице може да купи повеќе ваучери и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата. 
 • Хотелот можете да го контактирате телефонски од 09 до 19 часот или преку е-маил 24/7
 • За деца до 6 години е бесплатно на база ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 6-12 години на дополнително легло се доплаќа 7.5 EUR за ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 12-17 години на дополнително легло се доплаќа 10 EUR за ноќевање со појадок и вечера.
 • За трето и четврто возрасно лице над 17 години на дополнително легло се доплаќа 15 EUR за ноќевање со појадок и вечера.
 • Доплата за сместување во апартман со една спална (за двајца возрасни) - 7.5 EUR по човек на ден.
 • За single сместување во студио Лукс потребна е доплата од 15 EUR на ден.
 • За четиричлено семејство кое престојува заедно, сместувањето е во апартман без дополнителна доплата (потребно е само купување на купон и доплата за децата)
 • Апартманот е опремен со една спална соба, просторна дневна соба со кујна, спална со двојна софа со можност за дополнителен кревет. Собите се со одделни врати.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата на хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата. 
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот. 
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до 20.03.2017 истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Ако сакате да побегнете од секојдневните обврски и да се одморите на чист воздух со сонце и тоа во одличен амбиент, хотелот All Seasons Club**** е вистинското место. Летото е идеално време да избегате од жештините и да се опуштите на свеж планински воздух. Модерен изглед, Де лукс СПА центар и врвна услуга и љубезност на персоналот.

All Seasons Club е елегантен модерен хотел кој ви нуди прекрасен панорамски поглед од сите соби. Хотелот располага со просторни студија, еднособни и двособни апартмани кои се опремени со мини кујна и купатило. Гостите можат да ја користат опуштената атмосфера на хотелскиот ресторан кој нуди добро избрани интернационални јадења, приготвени само со свежи состојки. Во лоби барот може да се опуштите со кафе или алкохолен пијалок додека слушате пријатна музика или гледате спортски натпревари со вашите пријатели.

Уживајте во внатрешниот базен со минерална вода (32℃) или релаксирајте се во Де лукс СПА центарот каде нашиот професионален персонал нуди голем број на различни видови масажи, вклучувајќи класична масажа, ориентална терапија и анти-целулитни третмани специјално дизајнирани за вашите лични потреби.

Хотелот исто така располага со конференциска сала како и соба со игри каде што гостите можат да уживаат во партија билијард, пикадо, шах или карти. Сите гости можат да користат надворешен и внатрешен паркинг, Wi-Fi интернет, сауна и парна бања и превоз до гондолата. Дополнително, достапно е собна послуга, мини бар и опрема за изнајмување ски и сноуборд опрема.

Студио Лукс располага со 2 единечни кревети или брачен кревет, како и софа на пуштање, мини кујна, купатило со туш или бања и тоалет, централно греење, тераса, телевизор со кабелска ТВ, Wi-Fi интернет, телефон, трпезариска маса за 4 лица, фрижидер и мини бар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ