Ultra Last Minute релаксација во Банско (20.01 - 31.01.2020)! 57% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА центар во All Seasons Club Resort and Spa 4* во вредност од 3039 ден. (49€) по цена од 1302 ден. (21€)

Цена

1302 ден.

Вредност

3038 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1736 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 6

 • Chetiri Sezona, St Ivan

  Одведи ме таму

  +359 893 682 607

  info@allseasonsclub.com

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • 1 ноќевање во двокреветна соба
 • Појадок и вечера
 • Бесплатно користење на СПА центарот (внатрешен базен со минерална вода (30C), сауна, парна бања)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен надворешен паркинг со обезбедување
 • Бесплатно користење на паркинг
 • 20% попуст на сите масажи, терапии и СПА и козметички третмани (класични, релаксациони и антистрес масажи, акупресура, пилинг на лице и тело, чоколадна, медена и антицелулитна терапија и др.)
 • Потребно да претстојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2020 до 31.01.2020
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата. 
 • Хотелот можете да го контактирате телефонски од 09 до 19 часот или преку е-маил 24/7
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони по лице
 • За деца до 3,99 години е бесплатно на база ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 4 - 8 години на дополнително легло се доплаќа 8 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 9 - 12 години на дополнително легло се доплаќа 11 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За дете од 13 - 17 години на дополнително легло се доплаќа 14 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За трето и четврто возрасно лице над 17 години на дополнително легло се доплаќа 18 € за ноќевање со појадок и вечера
 • За четиричлено семејство кое престојува заедно, сместувањето е во двокреветна соба или во апартман без дополнителна доплата (потребно е само купување на купон и доплата за децата)
 • Апартманот е опремен со една спална соба, просторна дневна соба со чајна кујна, спална со двојна софа со можност за дополнителен кревет. Собите се со одделни врати.
 • За самостојно сместување во двокреветна соба потребна е доплата од 15 EUR
 • За дополнително ноќевање потребно е да направите доплата од 24 € по лице
 • За надградба од двокреветна соба во студио, потребна е да направите доплата од 5 € по лице
 • За надградба од двокреветна соба во апартман, потребно е да направите доплата од 10 € по лице
 • Сите доплати се прават на рецепцијата на хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата. 
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот. 
 • Доколку не го искористите ваучерот во предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Цената е при минимум две лица во соба

Опис

Ако сакате да побегнете од секојдневните обврски и да се одморите на чист воздух и тоа во одличен амбиент, хотелот All Seasons Club**** е вистинското место за вас, за незаборавен одмор.

All Seasons Club е елегантен модерен хотел кој ви нуди прекрасен панорамски поглед од сите соби. Хотелот располага со просторни студија, еднособни и двособни апартмани кои се опремени со мини кујна и купатило. Гостите можат да ја користат опуштената атмосфера на хотелскиот ресторан кој нуди добро избрани интернационални јадења, приготвени само со свежи состојки. Во лоби барот може да се опуштите со кафе или алкохолен пијалок додека слушате пријатна музика или гледате спортски натпревари со вашите пријатели.

Уживајте во внатрешниот базен со минерална вода (30℃) или релаксирајте се во Де лукс СПА центарот каде нашиот професионален персонал нуди голем број на различни видови масажи, вклучувајќи класична масажа, ориентална терапија и анти-целулитни третмани специјално дизајнирани за вашите лични потреби.

Сите гости можат да користат надворешен и внатрешен паркинг, Wi-Fi интернет, сауна и парна бања и превоз до гондолата. Дополнително, достапно е собна послуга, мини бар и опрема за изнајмување ски и сноуборд опрема.

Двокреветна соба (25 m2) располага со 2 единечни кревети или брачен кревет, како и софа на пуштање, купатило со туш или када и тоалет, централно греење. Дополнително во собата -  LED телевизор со сателитска ТВ, бесплатен интернет, телефон, фрижидер, електричен бокал, собна услуга. Максимален капацитет 2+2 лица.

Студиото (35 m2) располага со 2 единечни кревети или брачен кревет, како и софа на пуштање, чајна кујна, луксузно купатило со туш кабина или када и тоалет, централно греење. Дополнително во студиото - LED телевизор со сателитска ТВ, бесплатен интернет, телефон, фрижидер, електричен бокал, тостер, трпезариска маса за 4 лица, собна услуга. Максимален капацитет 2+2 лица.

Апартман (55 m2) со една спална располага со две простории, спална соба со брачен кревет, пространа дневна со софа која се отвора по потреба, чајна кујна, бања со туш кабина или када, централно греење. Дополнително во апартманот добивате - LED телевизор со сателитска ТВ, бесплатен интернет, телефон, трпезариска маса за 4 лица, кафе-масичка, фрижидер, електричен бокал, тостер, собна услуга. Максимален капацитет 2+3 лица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.