До 40% попуст на јадење по избор: пилешки прсти, пилешко рижото, пица капричиоза или магнолија десерт во Allure Bistro

РАСПРОДАДЕНО

До 40% попуст на јадење по избор: пилешки прсти, пилешко рижото, пица капричиоза или магнолија десерт во Allure Bistro

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

70 ден.

Попуст

45%

Заштеда

32 ден.

Купени : 22

Добивате

Јадење или десерт по избор:

  • Пилешки прсти, цена: 150 ден. 89 ден.
  • Пилешко рижото, цена: 130 ден. 79 ден.
  • Пица капричиоза, цена: 160 ден. 109 ден.
  • Магнолија десерт, цена: 70 ден. 49 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи во ресторанот, не важи „за носење“

Опис

Повелете и почуствувајте ја прекрасната атмосфера во Allure Bistro во Старата скопска чаршија, вкусете ги специјалитетите и уживајте во амбиентот!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.