40% попуст на турски специјалитет појадок за 2 лица во Allure Bistro во Стара скопска Чаршија во вредност од 520 ден. по цена од 309 ден.

Цена

309 ден.

Вредност

520 ден.

Попуст

40%

Заштеда

211 ден.

Купени: 11

Добивате

Турски појадок за 2 лица

*Состав на појадокот: Пржени јајца, варени јајца, салама, колбаси, џем, мед, кајмак, путер, ајвар, маслинки, домати, краставица, геврек, неколку врсти на сирење + свежо исцеден портокал или пак турски чај во неограничени количини.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација
  • Понудата важи во ресторанот, не важи „за носење“
  • Понудата важи до 14 часот.

Опис

Состав на појадокот:
Пржени јајца, варени јајца, салама, колбаси, џем, мед, кајмак, путер, ајвар, маслинки, домати, краставица, геврек, неколку врсти на сирење + свежо исцеден портокал или пак турски чај во неограничени количини.

Повелете и почуствувајте ја прекрасната атмосфера во Allure Bistro во Старата скопска чаршија, вкусете го специјалитетот и уживајте во амбиентот!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.