29% попуст на висечка саксија РМ2009 од Алмак Инженеринг во вредност од 700 ден. по цена од 500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на висечка саксија РМ2009 од Алмак Инженеринг во вредност од 700 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

200 ден.

 • Ул.Никола Русински бр.15 Карпош 3

 • 075 220 979

 • almakinzenering@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб-Нед: 09:00 - 20:00

Добивате

Висечка саксија РМ2009


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.09.2018 до 17.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку купите производи во вредност над 500 денари, добивате бесплатна достава
 • По купувањето на купонот, потребно е да ги испратите следните податоци: име и презиме, адреса, град, телефонски број и купон код и пин код на купонот на емаил адресата almakinzenering@yahoo.com 

Опис

Висечка саксија РМ2009

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.