97% попуст на онлајн курс за Children Mental Health од Alpha Academy во вредност од 16 926 ден. (273 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

16926 ден.

Попуст

97%

Заштеда

16368 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Children Mental Health

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.02.2019 до 15.04.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Ако сакате да дознаете и да научите за детското ментално здравје, тогаш овој курс е совршено дизајниран за вас. Детето и развојот на однесувањето ќе бидат главен фокус на овој курс.

Овој курс ќе ви овозможи да разберете различни проблеми со менталното здравје кај децата, како што се депресија, анксиозност и други проблеми со јадењето. Познавањето на причината и решението за ментални нарушувања ќе ви помогне да ја изградите својата кариера во професии за ментална грижа на децата

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 13 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот, како и завршен тест

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.