97% попуст на онлајн курс за Diet, Nutrition and Fitness Course од Alpha Academy во вредност од 19 220 ден. (310eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

19220 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18724 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Diet, Nutrition and Fitness Course

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 01.06.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

За да водат здрав начин на живот, на луѓето им е потребна избалансирана исхрана и комбинирани нутриционистички вредности. Комбинацијата од овие две плус активности за физичка кондиција ќе им помогне на сите во водењето на здрав начин на живот. Се поголем е интересот за професии поврзани со исхраната и здравјето на луѓето. Овој курс ќе ви помогне во стекнување на вистинско знаење и вештини за исхрана, фитнес и нутриционизам. Овој курс е напреден и ги опфаќа детално сите три теми. Откако ќе се регистрирате во овој онлајн курс, ќе можете да го започнете своето патување за да си помогнете себе и на другите во водењето на здрав живот.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 76 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот.

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.