96% попуст на онлајн курс за Event Planning од Alpha Academy во вредност од 13 764 ден. (222 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

13764 ден.

Попуст

96%

Заштеда

13268 ден.

Добивате

Онлајн курс за Event Planning

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 01.06.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Сертификатот за планирање на настани е дизајниран да ги научите важните принципи и практични чекори по чекор техники за планирање на настани и започнување во кариера како професионален настан планер. Ќе дознаете: што се е потребно да се организира еден настан и како да планирате настани, како да ги развиете своите вештини за да успеете во кариерата, како да се вработите како планер за настани и како да започнете сопствен бизнис за планирање на настани и да најдете клиенти. Ќе научите како да планирате разни настани и да ги координирате со различни типови на клиенти.

Дознајте како да планирате деловни средби, промоции на производи, пресвртнипрослави, и многу повеќе. Дознајте како да работите со корпоративни и приватни клиенти, давајќи извонредни резултати за секој настан според нивните потреби.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 13 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот, како и завршен тест

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.