97% попуст на онлајн курс за Sales and Marketing од Alpha Academy во вредност од 19 220 ден. (310 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

РАСПРОДАДЕНО

97% попуст на онлајн курс за Sales and Marketing од Alpha Academy во вредност од 19 220 ден. (310 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

19,220 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18,662 ден.

Купени : 1

Добивате

Онлајн курс за Sales and Marketing


Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Успешната продажба и маркетинг е еден од суштинските чекори за стекнување на успех во бизнисот. Истражи ги практичните примери на продажба и техники со курсот за продажба и маркетинг ниво 3.

Курсот вклучува две теми - менаџмент на продажба и маркетинг. Ќе ги научите рекламните техники, продажни вештини, услуги на клиентите итн. во текот на курсот. На кратко, курсот ги опфаќа сите потребни вештини поврзани со продажба и маркетинг.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 52 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот, како и завршен тест

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ