97% попуст на онлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO) од Alpha Academy во вредност од 21 886 ден. (353 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Вредност

21886 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21328 ден.

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.02.2019 до 15.04.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Ако се впуштате во интернет маркетинг, тогаш ќе сакате да го зголемите сообраќајот кон вашиот сајт. Ова е можно со помош на Search Engine Optimization познат како оптимизација и овој курс може да ви обезбеди се што ви треба за да дознаете повеќе за ова и како да го имплементирате. Оптимизирање на вашиот веб-сајт преку оптимизација ќе се многуодзема многу напор во истражување на стратегии. Овој курс за SEO -  Ниво 3 обезбедува оптимизација совети и техники за подобрување на вашето онлајн присуство и зголемување на сообраќајот на вашиот сајт.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 25 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот, како и завршен тест

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.