98% попуст на онлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO) од Alpha Academy во вредност од 21 886 ден. (353 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

21886 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21390 ден.

Добивате

Онлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 01.06.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Ако се впуштате во интернет маркетинг, тогаш ќе сакате да го зголемите сообраќајот кон вашиот сајт. Ова е можно со помош на Search Engine Optimization познат како оптимизација и овој курс може да ви обезбеди се што ви треба за да дознаете повеќе за ова и како да го имплементирате. Оптимизирање на вашиот веб-сајт преку оптимизација ќе се многуодзема многу напор во истражување на стратегии. Овој курс за SEO -  Ниво 3 обезбедува оптимизација совети и техники за подобрување на вашето онлајн присуство и зголемување на сообраќајот на вашиот сајт.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди едногодишен пристап. Има 25 теми на кои што ќе можете да слушнете информации како и 2 квиза во текот на курсот, како и завршен тест

По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.