Викенд зделка! 75% попуст на лифтинг третман на лице со вакумско чистење за секој тип на кожа од Alter Ego во вредност од 1200 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Викенд зделка! 75% попуст на лифтинг третман на лице со вакумско чистење за секој тип на кожа од Alter Ego во вредност од 1200 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

75%

Заштеда

901 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 15

 • ул. Коструски Херои бр. 4в Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6154111, 078 261 997

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Лифтинг третман на лице со вакумско чистење за секој тип на кожа (времетраење 45 мин.)

Фази на третманот:

 • Чистење со млеко
 • Тонизирање
 • Пилинг за отстранување на мртвите клетки
 • Вапазон
 • Озон
 • Вакумско чистење
 • Лифтинг маска
 • Лифтинг серум
 • Дарсонвал
 • Завршен крем

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2018 до 13.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.

Опис

Ефекти:

 • длабински исчистено лице
 • хидратација
 • лифтинг и
 • anti age ефект

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА АЛТЕР ЕГО врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, Лифтинг на лице, Јонофореза, Вакум, Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ