71% попуст на рефлексотерапија со спа бања и ароматерапија на стапалата и дланките во Студио Алтернатива во вредност од 1500 ден. по цена од 430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

71% попуст на рефлексотерапија со спа бања и ароматерапија на стапалата и дланките во Студио Алтернатива во вредност од 1500 ден. по цена од 430 ден.

Цена

430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

71%

Заштеда

1,070 ден.

Купени : 4

 • ул. Исаија Мажовски 44 лок. 6 Ѓорче Петров Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 429 295; 02 6150 369

 • info@studioalternativa.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 13:00 - 20:00 Саб: 14:00 - 19:00

Добивате

 • Рефлексна масажа со спа бања и ароматерапија на стапалата
 • Рефлексна масажа на дланките

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2017 до 17.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата важи за мажи и жени

Опис

Кај нас ќе најдете и можност за едукација. Едукација, која во облик на курсеви ќе ви помогне во вашата професионална определба. Курсевите се наменети за сите оние кои:

 • Сакаат да се едуцираат за профилот – МАСЕР/МАСЕРКА
 • Сакаат да се научат на ПРОФЕСИОНАЛНА МАСАЖА
 • Веќе се занимаваат со масажи, но сакаат да се надградат и прошират во својот профил
 • Планираат професионално да се занимаваат со масажа, во најразлични салони, установи, домови, wellnes и spa центри

СТУДИО АЛТЕРНАТИВА е под водство и управување на:

ДЕЈАН ЃОРЃИЕВСКИ, мануелен терапевт, терапевт за бовнова терапија, рефлексотерапевт и НПК масер, роден во Скопје. Уште за време на студиите по медицина го привлекувале алтернативните методи на лекување и помош. Својата едукација и надградба на подрачјето на мануелни техники и масажи ја има здобиено во Р.Словенија, во школата за масери и терапевти ХИГЕЈА, каде и денес учествува во едукацијата на идните масери и терапевти во Р.Словенија, како предавач на различни техники. Идејата, да се подигне нивото, професионалноста и квалитетот на овие услуги во Р.Македонија е водечка сила за формирање на СТУДИО АЛТЕРНАТИВА, како синоним за ПРОФЕСИОНАЛНОСТ и КВАЛИТЕТ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ