80% попуст на подлога-масажер за релаксирање и ослободување од болки во стапалата во вредност од 700 ден. по цена од 139 ден.

РАСПРОДАДЕНО

80% попуст на подлога-масажер за релаксирање и ослободување од болки во стапалата во вредност од 700 ден. по цена од 139 ден.

Цена

139 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

80%

Заштеда

561 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Подлога-масажер за стапала 


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одлична за ослободување болки во стапалата и релаксација
 • Содржи повеќе од 2800 рефлексни точки кои ја намалуваат болката и помагаат при измореност
 • Совршено дополнување за вашата бања
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ