Ново во Backyard, неодоливи американски палачинки! 40% попуст на американски палачинки со вкус по избор: Berry's или Snickers во BackYard Lounge Bar and Kids Area во вредност од 190 ден. по цена од 114 ден.

Цена од

114 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

190 ден.

Попуст

40%

Заштеда

76 ден.

Преостанато време

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата ЈБТ)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Опции на понудата:

American Berrys Pancakes 190 ден. 114 ден.
American Snickers Pancakes 190 ден. 114 ден.

3 парчиња америнаски палачинки со вкус по избор:

 • Berry's: нутела, прелив од шумско овошје и свежо шумско овошје
 • Snickers: нутела, карамела прелив и кикирики

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.10.2020 до 15.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.