Најсочниот бургер во градот! До 34% попуст на бургер по избор + помфрит: Best Burger, Double Cheese или Giga Burger во American Best Burger

РАСПРОДАДЕНО

Најсочниот бургер во градот! До 34% попуст на бургер по избор + помфрит: Best Burger, Double Cheese или Giga Burger во American Best Burger

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 292

 • ул. Лазар Трпковски, бр. 8 Скопје

 • 070 979 500

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 00:00

Добивате

Бургер по избор:

 • Best Burger (220 гр.) + помфрит (100 гр.), цена: 150 ден. 114 ден.
 • Double Cheese (220 гр.) + помфрит (100 гр.) , цена: 150 ден. 99 ден.
 • Giga Burger (460 гр.) + помфрит (150 гр.), цена: 210 ден. 159 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"
 • Во понудата не е вклучена достава

Опис

Највкусните бургери во градот - American Best Burger!

Сочни и неодоливо вкусни бургери подготвени со свежо и квалитетно телешко месо без адитиви.
American Best Burger е новата Best бургер локација во градот каде храната е подготвена според Американски стандарди за квалитет. 
Со пространост од 100m2, американски - модернистички стил на уредување и Open Kitchen, American Best Burger е место каде ќе уживате во вкусен бургер подготвен по американски рецепт.

Состав на бургерите:

 • Best Burger: телешка плескавица, сос, корнишони, печурки на скара, кромид на скара, ајзберг салата, кашкавал, лепче;
 • Giga Burger: 2 јунешки плескавици, 2 парчиња млечен кашкавал, корнишони, ice berg салата, сос, кечап, помфрит, лепче;
 • Double cheese: 2 јунешки плескавици, 2 парчиња млечен кашкавал, корнишони, ice berg салата, сос, кечап, помфрит, лепче.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Dushica

На страната на ФБ имаат објава - Giga Burger Menu - ( Помфрит + Пијалок ) 160Ден .... вие ни пијалок не нудите за истите пари :)

Член на Grouper од: 26-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.