Регистрирај возило и добиј бесплатен технички преглед! Купон од 89 ден. со кој добивате до 80% попуст или целосно бесплатен технички преглед во АМЕРИТ

Купени: 53

 • Moto Amerit, Kachanik Road, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  +389 2 3298 967 локал 113

Добивате

Купон од 89 денари со кој добивате:

 • 50% попуст за технички преглед
 • 80% попуст за технички преглед со извадена полиса во Америт сигурување од авто-одговорност)
 • Бесплатен технички преглед со извадена полиса сигурување од авто-одговорност) и извадена годишна зелена карта во Америт

*Полиса од сите осигурителни компании може да се обезбеди во станицата за технички преглед на АМЕРИТ

*Редовна цена на технички преглед е 999 ден.

*1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.02.2019 до 18.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за една од понудените опции
 • Понудата важи за патнички возила
 • Еден купон важи за едно патничко возило 
 • За повеќе возила потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето за полисата за осигурување и регистрацијата се врши на лице место според редовниот ценовник на станицата за технички преглед во Америт
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Претпријатијата од областа на патниот транспорт во Република Македонија, заради остварување и унапредување на заедничките цели и интереси, организирани се во Стопанската интересна заедница за патен транспорт, согласно Законот за трговските друштва.
Заедницата делува под името Стопанска интересна заедница за патен транспорт „Македонија Сообраќај “ АМЕРИТ – Скопје, со седиште во Скопје, бул. „Партизански Одреди бр. 17/4,  и законски застапник Управител Лефтер Андонов.  Стопанската интересна заедница за патен транспорт Македонија Сообраќај АМЕРИТ е формирана во 1999 година, како наследник на деловната заедница за патен сообраќај Македонија Сообраќај, формирана во 1974 година, која пак произлезе од првото здружение на јавниот патен сообраќај, основано во далечната 1953 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.