Испитајте го вашето репродуктивно здравје! 30% попуст на испитување на женски полов хормон AMH (Anti Mullerian Hormone) од Индус Медика во вредност од 4000 ден. по цена од 2800 ден.

Цена

2800 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1200 ден.

Купени: 3

Добивате

Испитување на женски полов хормон AMH (Anti Mullerian Hormone) 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.09.2019 до 15.10.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Биохемиската лабораторија во рамките на дијагностичка лабораторија Индус Медика Ви овозможува одредување на Anti - Mullerian хормон, кој е потенцијален тест за одредување на оваријалната резерва кај жените и се одредува во било кое време од менструалниот циклус. Нивото на Anti - Mullerian хормон-от вo крвта е директен индикатор за проценка на плодноста кај жените и за следење на реакцијата на пациентките подложени на терапија за фертилизација.

Индус Медика е прва од ваков вид патолошка лабораторија во Источна Европа со посебен акцент

  •  Детекција на рак
  •  Неплодност
  •  Тестирање на алергија
  •  Цитогенетика

Објектот е воспоставен на столбовите на благосостојбата на човекот, здравјето и благосостојбата на животот и тоа е духот со кој работиме кон лекување на секој пациент кој доаѓа кај нас.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.