Посетете го главниот град на Холандија, Амстердам (21.11.2019-01.04.2020)! До 48% попуст на пакет од 2 или 3 ноќевања за 2 лица со појадок во Amsterdam Airport Hotel Uithoorn

Цена од

7378 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13392 ден.

Попуст

45%

Заштеда

6014 ден.
 • Thamerhorn 1, Uithoorn, North Holland, 1421 CE, NETHERLANDS

  Одведи ме таму

  31 297 519200

  info@hoteluithoorn.nl

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 13,392 ден. (216 еур)
7,378 ден. (119 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 20,088 ден. (324 еур)
10,354 ден. (167 еур)

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања со појадок за 2 лица
 • 1 кутија чоколади по пристигнувањето
 • Едно дете до 5,99 години сместувањето е бесплатно во собата на родителите
 • Бесплатен паркинг, бесплатна Wi-Fi мрежа
 • Бесплатно складирање на багаж на рецепцијата
 • Датуми кога не важи промоцијата: Велигден, новогодишна ноќ и 01.04-20.05.2019 година
 • Пријавување од 15:00 - 23:00 часот, одјавување 05:00 - 10:00 часот
 • Локален данок: 2€ по лице од ноќ што се плаќа на локално ниво
 • Бесплатна Wi-Fi мрежа на јавни места

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 01.04.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info@hoteluithoorn.nl
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info@hoteluithoorn.nl за потврда на резервацијата.
 • Едно дете до 5,99 години сместувањето е бесплатно во собата на родителите
 • Датуми кога не важи промоцијата: Велигден и 01.04 - 20.05.2019 година
 • Пријавување од 15:00 - 23:00 часот, одјавување 05:00 - 10:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Сместен на тивка, затскриена локација во Уиторн и погодна за Амстердам и за аеродромот Шипхол, уживајте во личен пристап кон гостопримството во нашиот одличен хотел со три вездички. Чувствувајте се дома во лесната атмосфера на нашиот хотел, кој комбинира врвни удобности со најголема удобност да понуди релаксирачки, продуктивен престој за нашите гости. На дофат на градот Амстердам, нашите сместувачки места се познати меѓу патниците за деловни активности и слободно време, по привлечни цени, удобност и домашна јадење.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.