44% попуст на месечна членарина за индивидуални часови по општ или деловен Англиски јазик во центарот за странски јазици Ангел Вес во вредност од 4500 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2500 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

44%

Заштеда

2000 ден.

 • бул. Видое Смилевски Бато 91 (до О.У. Лазо Ангеловски)

  Одведи ме таму

  077 766 590

  info@angelves.mk

Добивате

Месечна членарина за почетен интензивен курс по англиски или германски јазик по избор:

 • Интензитет: 2 пати неделно по 60 минути
 • Сертификат за завршен степен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2019 до 02.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Ангел Вес по купување на купонот
 • Едно лице може да купи само еден купон плус неограничено за пријатели
 • Понудата важи само за нови кандидати
 • Купонот важи само за еден месец
 • Термините за изведување на наставата се по договор
 • Со овој купон го добивате на попуст првиот месец од курсот

Опис

Центарот за странски јазици Angel Ves (Vocational Educational School) успешно датира од 1996 години. Основан на принципите на учење и развој, поттикнува и стимулира професионален и личен развој со помош на наставните јазици и сродни дисциплини

Центарот за странски јазици Angel Ves изведува настава за сите возрасти, давајќи квалитетни знаења и професионален раст. Својот успех во долгогодишното постоење го темели на разновидноста при спроведување на наставата со што се постигнуваат долгорочни резултати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.