38% попуст на месечна чланарина за почетен интензивен курс по англиски или германски јазик во центарот за странски јазици Ангел Вес во вредност од 1600 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

810 ден.

Добивате

Месечна членарина за почетен интензивен курс по англиски или германски јазик по избор:

 • Интензитет: 2 пати неделно по 90 минути
 • Курсот трае 3 месеци
 • Сертификат за завршен степен
 • Почеток на 14ти Јануари

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2019 до 05.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Ангел Вес по купување на купонот
 • Едно лице може да купи само еден купон плус неограничено за пријатели
 • Понудата важи само за нови кандидати
 • Почеток на 14ти Јануари
 • Термините за изведување на наставата се по договор
 • Со овој купон го добивате на попуст првиот месец од курсот

Опис

Центарот за странски јазици Angel Ves (Vocational Educational School) успешно датира од 1996 години. Основан на принципите на учење и развој, поттикнува и стимулира професионален и личен развој со помош на наставните јазици и сродни дисциплини

Центарот за странски јазици Angel Ves изведува настава за сите возрасти, давајќи квалитетни знаења и професионален раст. Својот успех во долгогодишното постоење го темели на разновидноста при спроведување на наставата со што се постигнуваат долгорочни резултати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.