Освежување на вашата коса! До 52% попуст на шишање + фенирање + маска или фенирање + маска од Hair Studio Angels

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Купени: 10

 • Никола Русински 3, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 614 66 66 ; 076 466 566

  angelaleksovski94@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Фенирање + маска 300 ден. 150 ден.
Шишање + фенирање + маска 600 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за жени
 • Понудата се однесува на право фенирање, за локни може да се доплати 50 денари директно во салонот.
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Нов луксузен фризерски салон со веќе добро познат фризер со огромно искуство кој ќе се погрижи вашата коса да изгледа прекрасно.

Имајте прекрасна коса за да се чувствувате прекрасно!

Кератинскиот третман ефикасно и длабински ја чисти косата и со тоа делува реструктирачки на влакното и го хидрира и негува. Овој третман позитивно влијае за враќање на сјајот, јачината и тонот на косата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.