За комплетно опуштање! До 54% попуст на масажа по избор: масажа со етерични масла или релакс масажа на цело тело во времетраење по избор во Angel's Touch

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Купени: 281

 • Адолф Циборовски 19, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 913 615

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело (времетраење 40 мин.) 1,000 ден. 500 ден.
Релакс масажа на цело тело (времетраење 60 мин.) 1,200 ден. 700 ден.
Масажа со етерични масла - ароматерапија (времетраење: 40 мин.) 1,200 ден. 550 ден.
Масажа со етерични масла - ароматерапија (времетраење: 60 мин.) 1,400 ден. 750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2022 до 06.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 913 615
 • Масажата е наменета и за мажи и за жени 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Angel's touch e модерен салон за убавина во центарот на градот, каде ќе уживате во широката палета на врвни услуги кои ги нуди. 
Препуштете се во рацете на вистинските професионалци и уживајте во времето за себе.
 
Услуги кои ги нуди студиото:
 • Масажи
 • Депилација
 • Фризерски услуги 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.