50% на интензивен курс за деца по англиски или германски јазик по избор + гратис сертификат од Londoner

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1350 ден.
 • Boulevard Vidoe Smilevski Bato 39 lokal 6, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 388 654

  londoner.co.uk@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Деца од 5 год. до 3то одделение 2,700 ден. 1,350 ден.
Деца од 4то до 9то одделение 3,700 ден. 1,850 ден.

Курс по англиски или германски јазик + гратис сертификат

Интензитет на часови

 • Деца од 5 год до 3то одд - 2 пати неделно x 45 мин
 • Деца од 4то до 9то одд - 2 пати неделно x 60 мин

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација!
 • Курсот трае од март до јуни

 

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Londoner е едукативен центар кој нуди квалитетен стручен кадар за изучување на странски јазици со стандардни и интензивни курсеви за слушатели од различни возрасти!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.