90% на прва рата за курс по англиски или германски јазик по избор + гратис сертификат од Londoner во вредност 1300 ден. по цена од 130 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1300 ден.

Попуст

90%

Заштеда

1170 ден.
 • Boulevard Vidoe Smilevski Bato 39 lokal 6, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 388 654

  londoner.co.uk@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Англиски јазик 1,300 ден. 130 ден.
Германски јазик 1,300 ден. 130 ден.

Курс по англиски или германски јазик + гратис сертификат

 • Интензитет: 2 пати неделно по 60 мин
 • Времетраење: 3 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација!
 • Курсот е наменет за лица над 15 години
 • Втората и третата рата се по редовна цена од 1300 ден.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Londoner е едукативен центар кој нуди квалитетен стручен кадар за изучување на странски јазици со стандардни и интензивни курсеви за слушатели од различни возрасти!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.