80% попуст на прва рата за почетен интензивен курс по избор: aнглиски, италијански или шпански јазик од Академија О Фортуна во вредност од 1600 ден. по цена од 320 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1280 ден.

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434, 071 320 735

  akademija0@gmail.com

Добивате

Карактеристики на курсот:

 • Интензитет: Два пати неделно по 90 минути 
 • Времетраење: 8 недели
 • Термини: се во договор со групата (мин. 5, макс. 8 кандидати)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 02.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Понудата важи само за нови членови
 • Втората и третата рата се по нормална цена од 1600 ден

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.