50% попуст на месечна членарина за курс по англиски јазик за нивоа А1, А2, B1, B2, C1, C2 во Starz Училиште за странски јазици во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени: 1

Добивате

Месечна членарина за курс по англиски јазик за нивоа А1,А2, B1, B2, C1,C2

Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.05.2019 до 15.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За да се оформи групата потребни се минимум тројца ученици
  • Пред да го купите купонот јавете се во училиштето на телефонскиот број: 071 305 631 за да се информирате за слободни места

Опис

Училиштето за странски јазици Старз нуди курсеви за деца и млади, индивидуални часови и интензивни курсеви за возрасни, преводи, подготовка за полагање на меѓународни испити FCE, CAE, IELTS, TOEFL, APTIS, подготовка за сите сертификати за познавање на германски јазик.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.