Kids Week! 50% попуст на креативни работилници на англиски јазик за деца од предшколска возраст од Star DT во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

400 ден.

Купени: 1

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Курс по англиски јазик за деца (предшколска возраст) 

 • Интензитет: 2 пати неделно по 45 минути
 • Локација: Центар, зградата на поранешен ЗОИЛ
 • Време на одржување на часовите: По договор со групата 
 • Почеток: 15.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Време на одржување на часовите во договор со групата
 • Работилницата се одржува еднаш месечно
 • Купонот важи само за еден месец

Опис

Драги другарчиња!

Бидете дел од креативните работилници кои веќе четврта година успешно ги реализираме со дечиња на возраст од 3-6 години. Преку многу игра, забава, креации, песнички ги правиме првите почетоци во учењето на латиничните букви и воопшто не штедиме на пластелин, волница, боички и тесто, бомбончиња, монистра и многу други интересни нешта. Сето ова ни служи за креативно изучување на англискиот јазик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.