Kids Week! 50% попуст на креативни работилници на англиски јазик за деца од предшколска возраст од Star DT во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Курс по англиски јазик за деца од I-во одделение

 • Место на одржување на наставата: Вашето училиште,по завршувањето на часовите
 • Почеток: 15.09.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Време на одржување на часовите во договор со групата
 • Работилницата се одржува еднаш месечно
 • Купонот важи само за еден месец

Опис

Со оваа работлнилница децата ќе бидат во можност да:

 • слушаат и пеат тематски песнички на англиски јазик
 • креативно да се изразуваат на одредена тема преку изработка на свои творби од тесто, пластелин, хартија во боја, боички, волница..
 • ваквите креативни работилници се воведна фаза која ќе го олесни процесот на препознавање на латиничните букви
 • да научат зборови и кратки фрази на англиски јазик
 • креираат заедно со своите родители ( "bonding sessions") bonding sessions"bonding sessions"))
 • едукативни сесии за родители на од областа на родителството
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.